Gastronomické služby Wellness hotelu Energetic

Jediněčné gastronomické zážitky ve Wellness hotelu Energetic v Beskydech

Restaurace

Restaurace Rožnov pod RadhoštěmVe Wellness hotelu Energetic je Vám k dispozici moderní restaurace a lá carte s kapacitou 120 míst.
Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí příjemnou atmosféru, kde můžete ochutnat širokou nabídku káv, drinků, vín a mnoho dalšího...
K posezení u dobré kávy můžete využít v letních dnech i terasu s výhledem na bránu Beskydských hor.

Koliba "Kordulka"

Restaurace Rožnov pod RadhoštěmStylová valašská koliba "Kordulka" s kapacitou 100 míst nabízí tradiční kuchyni a gurmánské krajové speciality. Na přání zajistíme cimbálovou muziku. K dokonalému pro žitku Vám náš obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína.

 


Rauty

Restaurace EnergeticPro různé firemní akce, rodinné a narozeninové oslavy a svatby, kde vynikající kuchyně a speciality nesmí chybět, nabízíme dlouholeté zkušenosti v přípravě rautů. Menu pro Vás připravíme dle Vašeho přání.Catering

Restaurace Rožnov pod RadhoštěmZajišťujeme catering pro různé příležitosti. Od velkých firemních akcí, přes rodinné party a svatby, soukromé večírky, rauty až po garden party. Jsme schopni vyhovět téměř jakýmkoliv požadavkům našich klietntů. Samozřejmostí je kvalitní technické vybavení.