Ubytování ve Wellness hotelu Energetic

Wellness resort hotel Energetic**** v Rožnově pod Radhoštěm je tvořen čtyřhvězdičkovým hotelem Energetic a depandancí Forman

Ubytování nabízíme v kategorii superior a standard celkem v 78 pokojích.

Chek-in / Check-out: pokoj je k dispozici v den příjezdu od 15:00 hodin, v den odjezdu do 10:30 hodin.

Ve wellness hotelu se striktně dodržuje nekuřácké prostředí.

Wellness hotel Energetic **** Rožnov pod Radhoštěm

Wellness hotel Energetic Rožnov pod RadhoštěmHotel Energetic nabízí ubytování kategorie **** superior v 59 pokojích.

Všechny služby, které budete na své dovolené potřebovat se nachází v hotelu pod jednou střechou. Hosté u nás mohou využívat nové wellness centrum s bazénem a příjemným relaxačním prostředím, restauraci se 120 místy k sezení s letní terasou a lobby barem s 30 místy k sezení, dětský koutek a venkovní hřiště, konferenční prostory pro 40 osob.

Virtuální prohlídka

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a internetovým připojením.

 

Nabídka ubytování

Jednolůžkový pokoj

Ubytování Beskydy - Wellness hotel EnergeticVe Wellness hotelu se nachází jedenáct jednolůžkových pokojů, z toho jeden pokoj má terasu a dva pokoje jsou bezbariérové s možností přistýlky.

 

 


Dvoulůžkový pokoj

Ubytování Beskydy - Wellness hotel EnergeticWellness hotel disponuje čtyřiceti dvoulůžkovými pokoji. Jeden pokoj má bezbariérový přístup a terasu s kráným výhledem do zahrady. Devět pokojů hotelu Energetic nabízí možnost přistýlky a dvacet čtyři pokojů má balkon.

 

 

Apartmá Family

Ubytování Beskydy - Wellness hotel EnergeticWellness hotel má také šest rodinných apartmá, které se skládají ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů propojených uzamykatelnými dveřmi. Rodinné apartmá nabízíme i jako dva samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím u každého pokoje.

 


Apartmá

Ubytování Beskydy - Wellness hotel EnergeticDvě luxusní apartmá ve wellness hotelu poskytují jedinečnou komfortní atmosféru, jsou vybaveny předsíní, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí a koupelnou s rohovou vanou. Součástí apartmá je i rozsáhlá terasa.

 

 

Depandance Forman

Ubytování v Beskydech - Hotel FormanDepandance Forman*** se nacházejí v samostatné budově mimo Wellness hotel Energetic a nabízí ubytování v příjemném prostředí  v 19 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. Depandance Forman disponují dvěma konferenčními prostory pro 34 a 10 osob. 

 

 

Ubytování v Beskydech - Hotel FormanPokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, telefonem a internetovým připojením. Za stravou a procedurami se dochází do Wellness hotelu Energetic, jenž je vzdálen 50 metrů. Společná recepce se rovněž nachází na hotelu Energetic.