Recenze

Hezký večer přeju z Lipníka nad Bečvou.

Dnes odpoledne jsme se vrátili z pobytu  " Velikonoce na Valašsku ", který jsme strávili ve Vašem krásném hotelu Energetic. Naprostá spokojenost, až na počasí, které nevyšlo, ale za to nemůžete.

Moc děkujeme všem zaměstnancům hotelu za to, jak jste se o nás starali, přestože byly svátky a nemohli jste je prožít  se svými rodinami. Nelze Vám nic vytknout, příjemné prostředí a úsměvy na tvářích Vašich zaměstnanců předčily mé očekávání. Už jsem byla několikrát  na různých lázeňských a wellnes pobytech, takže to můžu srovnávat.

Ještě jednou velké díky Vám všem a určitě se k Vám budeme rádi vracet a pobyty doporučovat našim přátelům a známým.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a aby jste měli samé spokojené klienty.

S pozdravem paní Bezděková

 


Vážení,

chtěla bych vám velmi poděkovat za skvělou atmosféru a služby ve vašem hotelu Energetic, kde jsme měli firemní pracovní zasedání. 

Oceňuji zejména skvělý lidský přístup, ochota a vstřícnost veškerého personálu, dále pak úžasný klid, čistotu a pořádek, výborné poctivé jídlo, výhledy na Beskydy, relaxační i sportovní služby …. Ideální místo pro práci i odpočinek.

Moc vám děkujeme a přejeme  ať se vám daří a máte jen samé spokojené hosty. 

 

Srdečně zdravím 

 

Za společnost Data Servis - informace s.r.o. 

 

Ing. Marcela Šimková – ředitelka 

 

 Dobrý den paní Halamíčková,

  

Ještě jednou mnohorkáte děkuji za bezproblémový průběh a vstřícnost ze strany Vaší i ostatních zaměstnanců. Velmi si Toho vážím.

Všichni jsme si celou událost moc užili a budeme doufat, že budeme mít příležitost si to zopakovat.

 

Pěkný den

Martina Tokarská

  


 Vážení přátelé,


rád bych touto cestou ocenil profesionalitu pracovníků Wellness hotelu Energetic a restaurace Koliba KORDULKA. Při našem pobytu v krásném hotelu nám byly poskytnuty kvalitní služby a výborné jídlo.

Přeji mnoho úspěchů do Vaší další práce na poli cestovního ruchu.

Se srdečným pozdravem

Ing. Jan Turovský

17. 8. 2013

 


Dobrý den,


objednala jsem tento pobyt pro své přátelé.Přijeli včera a byli úplně nadšení.Naprostá spokojenost.Moje kamarádka je takova domácí pecka a prohlásila,že v tom luxusu a mezi tak fajn lidmi,by ještě týden bez problémů zvládla.Myslím,že to je fakt obrovská pochvala.

My jezdíme hodně a taky si vybíráme,není divu,že jsem jim tento hotel vybrala.Od samého začátku působil luxusně.Také se tam pojedeme určitě podívat.Mějte se fajn a at se daří.

J.Smoloná.