Rybičková terapie Garra Rufa

Garra rufaRybičková terapie Garra rufa

Vyzkoušejte zcela novou, přírodní a velmi účinnou metodu terapie prostřednictvím rybiček Garra rufa!

Kaprovité rybičky Garra rufa rodu Cyprinidae /Cyprinion macrostomus/, pocházejí z termálních pramenů a dokáží přežívat ve vodě teplé až 36 °C.

 

Rybky Garra rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ta je příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.

Rybky během obrušování kůže vypouštějí přímo do malých ranek, které během netradičního peelingu vznikají, enzym ditranol - jemně kyselý výměšek, který dezinfikuje malé ranky. Tyto enzymy zároveň podporují hojení a obnovení epidermis vrchní vrstvy kůže. Jedná se tedy o speciální formu pedikúry, která je naprosto bezpečná a hygienická.

Rybky odstraňují z kůže to, co vyvolává zhoršení kožní nemoci, a zároveň přispívají k procesu hojení.

KONTRAINDIKACE! 

léky; antibiotika; masti, krémy s obsahem kortikoidů, steroidů; čerstvě nanesený lak na nehty; diabetes mellitus; léčba cheoterapií; plísňové onemocení kůže; bradavice; kuří oka; krvájející rány; zhoubnénádory kůže; použití alkoholu a jiných návykových látek.

 

Rezervace:

  • tel.: +420 571 667 600
  • e-mail: recepce@hotel-energetic.cz