Vibrosauna

 VibrosaunaVibrosauna

Vibrosauna Therapeutic MT 365 je nejsofistikovanější typ vibrosauny, který slouží nejen jako detoxikační, omlazující, relaxační a regenerační přístroj, ale velmi úspěšně bojuje rovněž s nadváhou, odstraňuje pooperační bolesti, artritidu, zmírňuje revmatické bolesti, a také nahrazuje klasickou lymfodrenáž.

Vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji  a efektivněji. Při procedůrách ve vibrosauně dochází rovněž k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo. Vibrosauna průkazně pomáhá při poruchách spánku a pomáhá snižovat vysoký krevní tlak.

Vibrosauna je vhodná především pro ty, kteří by rádi do sauny, ale v horkém prostředí mají problémy s dýcháním. Vzhledem k jedinečné konstrukci se oblast hlavy a šíje nachází v chladu a vy tak dýcháte ionizovaný vzduch zbavený všech škodlivin (tzv. horský vzduch). Pro dokonalou relaxaci je celá procedura ve vibrosauně doprovázena uklidňující meditační hudbou.

 

Blíží se léto a s ním i sezóna plavek. Chcete vypadat skvěle? Vibrosauna Therapeutic MT 365 působí jako účinný prostředek na hubnutí. Naši odborníci Vám rádi poradí přesný typ (délku) procedury k redukci váhy, aby docházelo k nastartování "spalování " tukové tkáně jako u klasického cvičení.

 

 

 

 Rezervace:

  • tel.: +420 571 667 600
  • e-mail: recepce@hotel-energetic.cz